Ödeme ve Teslimat

Ödeme

bikamera.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. (saat 15.00 ‘dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır) ve stok durumu kontrol edilir, sipariş verilen ürünlerin tedarikçiden temininin sağlanmasıyla en geç 3 (Üç) iş günü içerisinde kargoya verilir.


Havale ve EFT İle Ödeme

Havale ile yapılan ödemelerde eğer havale ve eft indirimi belirtilmiş ise tutar üzerinden %8 indirim uygulanır.1 (Bir) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.


Kargo (Teslimat)

50TL ye kadar olan tüm siparişlerinizde kargo ücretimiz sabit 7TL dir ve ödeme yapmadan önce siprişinize yansıtılır, 50TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Tüm gönderimlerimiz yurtiçi kargo firmasıyla yapılmaktadır.


Not: Anlaşmalı olduğumuz kargo firamasına ait şubenin bulunmadığı ve mobil taşıma yapılan bölgelerde kargo karşı ödemeli olarak gönderilir (mobil taşıma ücreti alıcı tarafından ödenmektedir). Sisteme ödenen kargo bedeli tekrar iade edilir.


Kargo gönderimlerimiz İstanbul' dan yapılmaktadır. Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir. (Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir. Üye girişi yaparak kullanıcı menüsündeki siparişlerim bölümünden kargo takip bilgisine ulaşabileceğiniz gibi, e-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.