Menu
Sepetim
50TL ve Üzeri Kargo Bedava

Hakkımızda

   Bikamera.com sitesi Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş olan bir web sitesdir. Kayalar Elektronik 2004 yılından bu yana Türkiye’de teknolojinin kalbinin attığı yer olan Sirkeci’de bulunmaktadır. Fotoğraf makinesi, video kamera, aksiyon ve outdoor kamera, drone ve bu ürünlerin aksesuarları ile birlikte birçok elektronik cihazın toptan ve parekende satışını gerçekleştirmektedir. Sektörün öncüsü konumunda yer alan ve distribütörlükleri ile yaygın bayi ağına toptan satış gerçekleştiren Kayalar Elektronik Bilg. San. Ve Tic Ltd. Şti. Bikamera.com web sitesi ile B to B ile birlikte B to C buluşmasını da gerçekleştirmektedir.

   Üstün nitelikli ürünleri kullanıcılarıyla buluşması için alanında bilgili personeller tarafından destek alabileceğiniz Sirkeci merkez ofis ve mağazamız, Kadıköy mağazamız ve Bikamera.com sitemiz ile birlikte whatsapp destek hattımız da tüm tüketiciler ile personelimizi ortak bir noktada buluşturmaktadır.

   Online mağazamız olan Bikamera.com dışında pazar yerlerinde de yer alan Kayalar Elektronik; N11, Hepsiburada, Gitti Gidiyor, Amazon Türkiye, ePTT AVM, Trendyol mağazalarıyla da B to C’yi gerçekleştirmektedir.

   Boya, Sanger, Shoot, Fotga ve Ce-Link marka distribütörlüklerine sahip Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak; alanlarının öncü markalarını Türkiye pazarına sunmaktan ve son kullanıcılar ile buluşturmaktan dolayı gururluyuz. Nice yeni marka ile görüşmelerini sürdüren Kayalar Elektronik, bulunduğu alanın sınırlarını aşmak ve daha iyilerini yapmak için her zaman çabalamaktadır.

   Distribütörlüklerimiz

  • Boya
  • Sanger
  • Shoot
  • Fotga
  • Ce-Link


   Boya, Sanger, Shoot, Fotga ve Ce-Link marka patentleri ve Türkiye distribütörlükleri Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak tarafımıza aittir.


   Kayalar Elektronik Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.

   Hobyar mah. Hamidiye cad. Altın Han No:35 Sirkeci-Fatih/İstanbul Tel: 02125133080

   E Posta : kayalarelektronik@hotmail.com-  info@bikamera.com

   www.bikamera.com

   Hocapaşa V.D - 5360307527


   Merkez Ofisimiz

  1. Hobyar Mahallesi, Hamidiye Caddesi, Altın Han, Kat:3 No:108 Sirkeci-Fatih / İstanbul

   Mağazalarımız

  1. Hobyar Mahallesi, Hamidiye Caddesi, Altın Han, Zemin Kat, No:35 Sirkeci- Fatih / İstanbul
  2. Osmanağa Mah. Rıhtım cad. Başçavuş sok. Yazıcıoğlu İşhanı No:27 Kadıköy/İstanbul  Telefon 02163481737